1.kolo AZB ligy pre najmladších a starších žiakov a žiačky 09.06.2021

5. júna 2021

Srdečne Vás pozývame na pokračovanie súťaží AZB a to na 1. kolo staršieho a najmladšieho žiactva + KP, ktoré sa uskutočnia 9.6.2021 od 15:45 na Štadióne Centra Akademického športu Mladá Garda.

UPOZORNENIE: Aktualizované propozície a informovaný súhlas rodiča nájdete v sekcii „Dokumenty“. Najpodstatnejšie zmeny sú uvedené žltou farbou.

Pre vysoké počty súťažiacich v diaľke, budú mať všetci pretekári len 3 pokusy!   

Súťaže budú opäť prebiehať podľa platných opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR pre organizovanie športových súťaží:

  1. Pretekári a pretekárky mladší ako 18 rokov si musia so sebou priniesť podpísaný informovaný súhlas rodiča,
  2. všetci pretekári, tréneri, organizačný tím, ako aj diváci sa musia preukázať platným negatívnym RT-PCR alebo antigénovým testom nie starším ako 24 hodín, potvrdením o očkovaní, alebo o prekonaní ochorenia v posledných šiestich mesiacoch,
  3. testovanie organizátor nezabezpečuje,
  4. pre dodržanie podmienok vyplývajúcich z vyhlášky musíme viesť evidenciu účastníkov. Pre urýchlenie kontroly prosíme, aby sa účastníci vopred registrovali prostredníctvom nasledujúceho odkazu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclGJL_CiuYtMdRwnL-taZedXnh4Kcc3eQRKuTyn36PQe5y3w/viewform?usp=sf_link